top of page

KAIP PASIRINKTI AITVARĄ?

how-to-choose-your-f-one-kite-51.png

Mūsų F-ONE misija yra suteikti klientams intuityviausią plaukimą. Intuityvus reiškia, kad norint atlikti manevrą nereikia galvoti.

Kurdama šią 2023 m. aitvarų kolekciją, mūsų tyrimų ir plėtros komanda daug dirbo SAIL INGENEERING srityje, siekdama užtikrinti geresnį apkrovos valdymą ir tobulą aitvaro formos valdymą, įvairioms vėjo sąlygoms.

Kiekvienas aitvaras buvo kruopščiai apgalvotas, todėl kiekvienas kaituotojas turi tik mėgautis akimirka, o aitvaras elgiasi tiksliai taip, kaip mes jį sukūrėme.

Štai mūsų vadovas, padėsiantis išsirinkti savo F-ONE aitvarą. Galiausiai jūsų sprendimas priklausys nuo jūsų pasirinkto stiliaus, įgūdžių lygio ir vėjo stiprumo.

Sail Engineering

Aitvarus kuriame nuo 1998 m. balandžio mėn. Bėgant metams sužinojome, kad dizaino ir audinių pasirinkimas yra tik vienas žingsnis kuriant netrukdomą aitvarą ar sparną. Svarbiausia yra išanalizuoti ir suprasti apkrovos įtampą, kad galėtume geriau valdyti savo dizainą ir jo elgesį skrendant. Tai daroma per burių inžineriją (SAIL ENGINEERING).

Per pastaruosius kelis mėnesius BANDIT, BANDIT S, TRIGGER ir BULLIT gavo naudos iš šio išsamaus tyrimo. Mūsų tyrimų ir plėtros komanda sutelkė dėmesį į tris pagrindinius dalykus: apkrovos valdymo skydus ir metmenų įtempimo liniją, naujas ir originalias pakopines siūles ir audinio svorio valdymą.

Tai garantuoja kaip niekad sklandų profilį – dar didesnį efektyvumą, stabilumą ir ryškesnį veikimą.

Asortimentas ir paskirtis

Mes siūlome septynis pripučiamus aitvarus ir du RAM (foil) aitvarus, apimančius visas disciplinas, sąlygas ir platų vėjo diapazoną.

 

PRIPUČIAMI AITVARAI

the-breeze-v-4-is-out-416.png

BANDIT – Performance Freeride

16 metų labiausiai geidžiamas ir vis dar veikiantis BANDIT niekada nenuvilia. Nuo „freeride“ iki a"foil", „Big Air“ ar "strapless"– šis aitvaras gali viską padaryti ir puikiai.

Delta C forma ir 3 latės kartu su vientisa ir puikiai suderinta burių inžinerija, įskaitant laipsniškas siūles priekiniame ir užpakaliniame krašte, naujus audinių svorius, aitvaro profilį ir formą, kad važiavimas būtų neįtikėtinai intuityvus, stabilus ir efektyvus.

Labai plačiame vėjo diapazone.

Jis yra 7 dydžių, nuo 7 m² iki 14 m².

how-to-choose-your-f-one-kite.png

BANDIT S – Surf / Strapless

BANDIT S yra tikras banglentininko partneris. Bangose jis visiškai seka kiekvieną jūsų judesį, leidžia išlaikyti aitvarą tinkamoje padėtyje ir važiuoti pagal jausmą.

Delta C forma ir 3 latės kartu su išsidėsčiusiomis siūlėmis ant galinio krašto ir naujais audinių svoriais daro aitvarą labai jautrų, intuityvų su itin geromis drift savybėmis

Jis yra 8 dydžių, nuo 4 m² iki 11 m².

how-to-choose-your-f-one-kite-2.png

TRIGGER – Big Air

Paasaulio čempiono ginklas, TRIGGER yra neaplenkiamas kai reikia šokti į aukštį, taip pat nuostabi „freeride“ mašina. Su 5 latėm, aukštu aspektu ir išlygintu arkos profiliu šis aitvaras užtikrins neitikėtina hangtime, milžiniškus šuolius, laipsnišką vertikalų kilimą ir ypač sklandų nusileidimą.

Dėl išsidėsčiusių galinės briaunos siūlių gaunamas tobulai išlygintas profilis, suteikiantis dar didesnį stabilumo pojūtį, bei nesijaučia jokių

Jis yra 7 dydžių, nuo 6 m² iki 12 m²

how-to-choose-your-f-one-kite5.png
bottom of page