top of page

SURFEARS 

SURFEARS 3.0 JAU ČIA! AUSŲ KIŠTUKAI, KURIE SAUGO JŪSŲ AUSIS NEGADINDAMI JUSŲ KLAUSOS.

Kas yra surfer’s ear?

„Surfer‘s ear“ yra papildomas kaulinis gumbas, augantys ausies kanale. To priežastis yra šalto vandens ir vėjo poveikis, ypač jų abiejų derinys, nes vėjas sukuria atšalimo faktorių, kai jūsų ausys yra šlapios. Manoma, kad papildomas kaulų augimas, dar vadinamas egzostoze, yra kūno gynybos mechanizmas, apsaugantis ausies būgnelį. Problema yra ta, kad egzostozė neišnyksta, o toliau auga, o kaulo augimo tempas didėja, esant žemesnei temperatūrai ir dažnesnei ekspozicijai. Tačiau tai pasireiškia, kiekvienam asmeniui skirtingai, nes vieni yra labiau linkę į egzostozę nei kiti, dėl neaiškių priežasčių

Kokie simptomai?

Kai dėl egzostozės jūsų ausies kanalas susiaurėja, vandeniui sunkiau išeiti, todėl jis lieka jūsų ausyse. Jei po užsiėmimo vandenyje, ausyse įstrigo vandens, laikui bėgant pradės formuotis „ Surfer Ear“

Pasikartojančios ausų infekcijos taip pat rodo, kad galbūt turite vadinamą „surfers ear“.

Ausims ilgiau džiūstant, rizika infekcija padidėja. Galite ir  nepastebėti, kada jums išsivystys egzostazė. Manoma, kad šaltesnio klimato banglentininkai gauna ausų infekcijas, kai jie keliauja į šiltesnes vietas su labiau užterštu vandeniu.

Ką dėl to daryti?

Jei egzostozė tampa sunki, vienintelis būdas ją pašalinti yra chirurginė operacija, kai papildomi kaulai yra išgręžiami arba išpjaustomi. Tai tikrai nėra pati maloniausia procedūra. Pirma, tai kurį laiką atitolins jus nuo vandens, o ją atlikus yra didelė tikimybė kad kaulas ims vėl augti. Chirurgija yra paskutinė galimybė, tačiau yra patikrintų būdų, kaip išvengti. Dėvėdami ausų kištukus, galite lengvai apsaugoti savo ausis nuo elementų.

surfears

Viena „SurfEars“ pora, iš anksto sukomplektuota su vidutinio dydžio ir reguliuojamu pavadėliu

surfears papildomos detalės

6 sandarinimo antgaliai, 2x L, 2x M, 2x S dydžio

surfears pakuotė ausų laikikliai

Du atraminiai sparneliai, mažo dydžio

surfears pakuotė

Patogus saugojimo dėklas, kad jie būtų saugūs

Pakuotėje

 • Kas yra Surfer’s Ear?
  Surfers Ear (egzostozė) yra papildomas kaulų augimas ausies kanale, kurį paprastai sukelia salčio poveikis pakartotiniam šalto vandens ir vėjo poveikiui. Surfer's Ear yra įprasta ne tik banglentininkams, bet ir tokioms vandens sporto šakoms, kaip burlenčių sportas, baidarės, plaukimas atvirame vandenyje, nardymas, buriavimas ir jėgos aitvarai.
 • Kokie simptomai?
  Ankstyvuoju Surfer's Ear periodu paprastai nėra pastebimų simptomų. Atsiradęs vandens užsilaikymas ausyje, yra dažnas pirmas simptomas, dažnai sukeliantis pasikartojančias ausų infekcijas. Sudėtingesni atvejai gali sukelti klausos praradimą ar spengimą ausyse (ausyje skambančius garsus). Galiausiai, norint pašalinti papildomą kaulą, prireikia operacijos.
 • Kaip apsisaugoti nuo Surfer’s Ear?
  Galite sumažinti savo galimybę išsivystyti "Surfer's Ear" dėvėdami ausų kištukus ar neidami į šaltą vandenį.
 • Kokio šaltumo vanduo įtakoja Surfer’s Ear?
  Viskas, kas žemesnė nei 20 ° C, stimuliuoja kaulų augimą, tačiau esant vėjui jūs galite rizikuoti ir aukštesnėje temperatūroje.
 • Kiek laiko užtrunka sunkus Surfer’s Ear vystymasis?
  Kiekvienam skirtingai. Tačiau svarbūs veiksniai yra tai, kiek laiko praleidžiama šaltuose elementuose ir kokios yra šaltos sąlygos.
 • Kodėl aš užsikrėčiau infekcijomis kiekvieną kartą, eidamas į šiltesnius vandenis iš šaltesnių vandenų?"
  Šiltesniame vandenyje paprastai būna daugiau bakterijų, o žmonės, keliaujantys iš šaltesnių vandenų, greičiausiai jau turi tam tikro lygio "Surfer's Ear", dėl kurios užkrėstas vanduo įstringa ausyje ir gali užkrėsti ausies kanalo odą.
 • Kada būtina operacija?
  Chirurgija rekomenduojama, kai kaulų augimas sukelia netoleruotinus simptomus - pakartotinį vandens įstrigimą; infekcijos; ir šiukšlių įstrigimas ausies kanale.

SURFEARS 

SURFEARS 3.0 JAU ČIA! AUSŲ KIŠTUKAI, KURIE SAUGO JŪSŲ AUSIS NEGADINDAMI JUSŲ KLAUSOS.

bottom of page